- Makki

Цена
€12 38 / 24 21 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Makki
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: MAKKI-ATX400-120
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 400 W
ФОРМАТ: ATX
СЕРТИФИКАТИ: CE
ЕФЕКТИВНОСТ: 70%
КОНЕКТОРИ: SATA x 2Molex x 2
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Сребристо
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm ( L x W x H)
ТЕГЛО: 1.00 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 718910145246
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: MAKKI-ATX400-120
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 400 W
ФОРМАТ: ATX
СЕРТИФИКАТИ: CE
ЕФЕКТИВНОСТ: 70%
КОНЕКТОРИ: SATA x 2Molex x 2
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Сребристо
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm ( L x W x H)
ТЕГЛО: 1.00 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 718910145246
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Makki
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: MAKKI-ATX400-120
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 400 W
ФОРМАТ: ATX
СЕРТИФИКАТИ: CE
ЕФЕКТИВНОСТ: 70%
КОНЕКТОРИ: SATA x 2Molex x 2
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Сребристо
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm ( L x W x H)
ТЕГЛО: 1.00 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 718910145246
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: MAKKI-ATX400-120
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 400 W
ФОРМАТ: ATX
СЕРТИФИКАТИ: CE
ЕФЕКТИВНОСТ: 70%
КОНЕКТОРИ: SATA x 2Molex x 2
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Сребристо
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm ( L x W x H)
ТЕГЛО: 1.00 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 718910145246
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 400 W |
| ФОРМАТ | ATX |
| КОНЕКТОРИ | Molex x 2 |
| КОНЕКТОРИ | SATA x 2 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Сребристо |
| РАЗМЕРИ | 140 x 150 x 86 mm ( L x W x H) |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 70% |
| ТЕГЛО | 1.00 kg |
| Сертификати | CE |
| Тегло | 1.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 400 |
| Форм фактор | ATX |
| Сертификат за ефективност | Без |
| Модулност | Немодулно |
| PCIe захранващи конектори | 1x 6+2-пинов |
| Размер на вентилатора | 120 |
| SATA конектори (count) | 2 |
| EPS/CPU конектори | 1x 4+4-пинов |
| Zero RPM режим | Не |
| Дължина (mm) | 140 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 1.00кг |
Makki Захранване ATX-400W MAKKI-ATX400-120
Надеждно и ефективно захранване Makki с мощност 400W за вашия настолен компютър. Осигурява стабилно напрежение за ежедневна работа, офис и леки игри, като същевременно работи тихо благодарение на 120 мм вентилатор.
Ключови Предимства
- Стабилна мощност — 400W непрекъсната мощност гарантира надеждна работа за офис, домашни и леки геймърски системи.
- Тих 120 мм вентилатор — Голям нискооборотен вентилатор осигурява ефективно охлаждане с минимален шум.
- Защитни вериги — Вградена защита от пренапрежение, претоварване и късо съединение предпазва компонентите ви.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 400 W |
| Форм фактор | ATX |
| Размер на вентилатора | 120 mm |
| Модулност | Немодулно |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Захранване Makki ATX-400W
- Захранващ кабел
- Винтове за монтаж
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







